3. pochod III.oddílu – 65. LEX Měcholupy

1. den – Přijeli jsme do Karlových Varů a dali jsme si oběd. V Karlových Varech jsme ochutnali minerální prameny, které se jmenovaly například Svoboda nebo Hadí pramen. Potom jsme šli ochutnávat teplé a moc dobré lázeňské oplatky. Také jsme šli na vyhlídku, kde byla hezká socha kamzíka.

2. den – Tento den jsme vyrazili na Goethovu vyhlídku. Všichni jsme měli vyměněná jména, takže byl na cestě zmatek. Po obědě jsme si vylosovali, jaký kdo dostane handicap: někdo byl slepý, někdo němý, někteří klikovali. Takto jsme došli k rybníku, u kterého jsme spali. Večer jsme opékali chleby a maršmelouny a taky jsme hráli pexeso.

3. den – Ráno jsme se vzbudili a měli jsme si na dnešní den vyměnit role, takže vedoucí byli děti a děti zase vedoucí. Šli jsme trasu dlouhou 8 km, a potom jsme se utábořili. Večer jsme ještě zažili dobrodružství s útočnými vosami – pár z nás schytalo štípance, ale všechno dobře dopadlo. Přestěhovali jsme stany na jiné místo, namazali se fenystilem a už jsme na vosy nemysleli.

4. den – Na snídani jsme si dali nudle s mákem a poměrně rychle jsme se sbalili. Poté jsme vyrazili směrem k nádraží v Karolových Varech. V Chomutově jsme si zašli na obídek, a poté jsme jeli do Žatce, kde jsme vylezli na věž, podívali se na výstavu a dali si zmrzlinu nebo ledovou tříšť. Z Žatce jsme vlakem dojeli až do Měcholup a ukončili pochod.