Vybíjená PTO

Všichni jsme zdárně našli přesunutou zastávku Pálavské náměstí, kde jsme se sešli před pionýrským turnajem ve vybíjené, který probíhal ve školním komplexu na Bzenecké. Soutěžily 4-5členné týmy proti sobě ve čtyřech věkových kategoriích (nejmladší, mladší, starší a rádci (instruktoři)).

Soutěžících se nás sešlo 7 – Šárka, Iva, Tom, Tobias, Vašek, Jirka a Michal. Utvořili jsme tedy 2 družstva, s malou výpomocí 1. oddílu. V kategorii mladších soutěžilo družstvo Šárka, Iva, Tom s Honzíkem a Kačkou z 1. oddílu. Ti nakonec obsadili krásné 12. místo ze 17 soutěžících družstev. V kategoii starších soutěžilo naše 2. dužstvo – Tobias, Vašek, Jirka, Michal a Šárka (využili jsme tak možnost soutěžení současně ve dvou družstvech, protože jsme museli splnit podmínku jedné holky v týmu). Do konce závodu ještě bohužel nebyly známy kompletní výsledky kategorie S. Tyto výsledky by měly být v horizontu 1-2 týdnů.

Mezi jednotlivými zápasy byly delší přestávky, a tak jsme po poledni vyrazili ven, kde jsme si, mimo koulovačky, zahráli eskymáckou honičku a užili si čerstvě napadaného sněhu. Po závodě jsme za naše snažení dostali (od oddílu) 2 velké čokolády, které jsme s radostí snědli). Na závěr jsme si zahráli Jungle speed a v 17:30 se rozprchli domů.