Orientační běh

V pátek jsme se potkali v 16:00 na palubě. Tam jsme si dali batohy a vyrazili s malými baťůžky na šalinu, která nás odvezla k Zamilovanému háji, kde se v sobotu bude odehrávat orienťák. Rozhodli jsme se, že si projdeme orientační běh, který je tam celoročně, ale podařilo se nám zabloudit a tak jsme se hodinu hledali a nakonec jsme našli stanoviště s číslem 3 a pak jsme už snadno našli číslo 6 a 7. Jelikož už se stmívalo a byli jsme hladoví tak jsme šli na autobus. Vystoupili jsme u Lidlu a nakoupili si večeři na kterou jsme měli hotdogy. Na palubě jsme se navečeři a šli nachystat promítání filmu Simpsonovi ve filmu; mezitím šli Drake se Šimonem domů udělat popcorny. Po filmu jsme šli spát, abychom nabrali sílu na zítřější běh.

V sobotu nás budík vzbudil v 7:00. Rychle jsme vstali, zabalili se, nasnídali a vyrazili na šalinu. Na Orienťák jsme dorazili s menším zpožděním, ale to nevadilo, protože jsme startovali až po 10. hodině. Do cíle doběhli všichni, někteří rychleji a jiní pomaleji, ale to vůbec nevadí. Protože se Michal a Tom umístili na 1. místě, počkali jsme na vyhlášení. Michal vyhrál za starší kluky nafukovací polštář a Tom vyhrál badmintonové pálky. Jsme na kluky hrdí, že náš oddíl tak dobře reprezentovali.
Po vyhlášení jsme šli na palubu, kde jsme uklidili a pak už jen čekali na příchod rodičů.
Na orienťáku nás bylo málo, ale i tak jsme si to užili a máme dvě 1.místa. Doufám, že na další soutěž (brněnské bloudění, 15. 3. 2014) nás přijde více, abychom posbírali ještě více prvních míst.

P.S. doneste si na další schůzku vaše diplomy, abychom je mohli okopírovat a (kopii) dát na nástěnku. 🙂