Jarní pochod (3.oddíl)

Vydali jsme se na nezapomenutelný jarní pochod, plný očekávání a nadšení. První den jsme vyráželi z Brna směrem do Hodonína. Po příjezdu jsme si pochutnali na večeři a nachystali se na spaní, abychom nabrali síly na další den.
Ráno jsme se probudili k snídani a poté vyrazili dobývat Hodonín v rámci celoroční hry. Prošli jsme si celé město, navštívili zajímavá místa a strávili spoustu času ve veselé atmosféře. Po návratu jsme si společně uvařili večeři a dali jsme se do spacáků.
Sobota nás zavedla z Hodonína do malebné Strážnice. Po usazení se v našem novém ubytování jsme se vydali na průzkum města a nezapomněli jsme navštívit ani místní kavárnu. Večer jsme se věnovali zdobení kraslic. Po večerní zábavě jsme se opět odebrali ke spánku, abychom byli plně nabití energií pro další den.

Neděle nás zavedla do Bzdence, odkud jsme se pěšky vydali do Veselí nad Moravou. Cestou jsme obdivovali okolní krajinu. Po příchodu do Veselí, kde nás čekaly i jiné oddíly, jsme se nejprve občerstvili a pak se zapojili do her organizovaných radou ZS. Sbírali jsme suroviny a soutěžili v přípravě lahodných lívanců. Večer měly starší děti ještě připravenou noční hru, která byla plná dobrodružství a vzrušení. Ráno se pak vydali mladší na svůj vlastní program, při kterém sbírali suroviny pro své vlastní lahůdky.
Po dohrání her jsme všichni pomohli s úklidem našeho místa k přespání a pak se vydali na vlak zpět do Brna. S plnými srdci a spoustou nových zážitků jsme se vraceli domů, plni vzpomínek na náš úžasný jarní pochod.