Fotky a článek z vánoční výpravy

Pátek

   Po zahájení akce jsme se vydali na zastávku autobusu, který nás odvezl do Domašova, kde jsme našli naše útočiště ve skautské ubytovně. Po našem ubytování jsme si dali večeři a zahráli na kytaru, naučili se nějaké nové písničky a zazpívali koledy. Na závěr dne jsme si zahráli židličkovanou.

Sobota

   Po brzkém budíčku jsme se nasnídali a začali vyrábět svícínky tak, že jsme namalovali obrázky na fólie, které jsme nalepili na svícínek. Vyráběli jsme rafaelo kuličky a banánové kuličky, na kterých jsme si pochutnali na svačinu. Se Šimonem jsme hráli vysávanou a stavěli domečky z matrací. Před obědem jsme šli ven zahrát pár her. Největší úspěch měla hra jména, hutututu, králi dej vojáčka a šlapka. Na oběd jsme si pochutnali na řízcích. Po obědě jsme si dali poledňáček a dodělali jsme své svícínky. Potom jsme šli na procházku, na hřišti jsme se stali vánočními skřítky a každý jsme snažili ve hře získat zájezd s dárky. V lese jsme potom vyráběli domečky pro skřítky, vznikla zde benzínka, dům pro uklízečku a další krásné domečky. Po večeři jsme šli ven a odpalovali jsme pirátské petardy a pak ještě hráli židličkovanou a unavení jsme šli spát.

Neděle

   Poslední den ráno jsme se začali balit a trochu uklízet. Později jsme šli ven hrát hry jako Kuchťu buchtu, Špagety,… Pak se začal vařit oběd a ostatní si mezítím dobalili. Po obědě jsme se všichni vrhli na úklid, vššude jsme vysáli, vrátili stoly na svá původní místa… Ve zbývajícím čase jsme hráli stolní fotbal. pak už jsme šli na bus a jeli domů za rodiči.

Článek od Lachtana a Báry