Důležité informace k novému roku

Počasí se postupně mění na podzimní, a proto se může stát, že se v klubovně budeme přezouvat. Noste si proto prosím přezůvky, abyste nemuseli být v klubovně bosky.

 

Do konce září prosím doneste přihlášky i s příspěvky – letos je to 700,- za rok (lze zaplatit i 350,- teď a 350,- v lednu, ale lepší je to mít z krku).

 

Příští schůzku mějte jasno, kdo půjde na Karakoram! Budeme sestavovat týmy, popř. je doplníme někým z jiného oddílu ze Zeesky.

 

Přiveď si kamaráda

Znáš někoho ve svém okolí, kdo by mohl chodit s tebou do oddílu – ideálně do 4. – 5. třídy? Přiveď jej s sebou na schůzku. A když se mu u nás bude líbit, dostaneš odměnu do celoroční hry. 😉

 

Už za dva týdny (v pátek 26. 9.) se vydáme na pomoc kamarádům, jejichž ranč přepadli Komančové a sebrali jim veškerý majetek. Na tuto záchrannou výpravu, zároveň naši první oddílovou víkendovku, se přihlašujte na schůzce (15. 9., nejpozději 22. 9.) spolu s 50korunovou zálohou (více v srpnovém dopisu, kde je i návratka). Kvůli půjčování stanů a jiného inventáře. Také musíme detailně naplánovat naši záchrannou misi. 😉

 

V sobotu 4. 10. se zúčastníme v lanáči na Lesné expedice Karakoram, soutěže PTO. Protože tu musíme sestavit 6členné soutěžní hlídky, bude i tu nutné vědět, kdo se zúčastní, popř. kdo nepůjde. Nejmladším ročníkem pro soutěž je 2008, mladší děti nemohou do lanového centra.

 

P.S. podzimní pochod se zkracuje do úterý 28. 10.