60. Letní expedice Chotčiny

Vážení přátelé,
tak už je to tady. V pondělí jsme úspěšně ukončili letošní školní rok, vyhodnotili celoroční hru a rozdali si oddílové softshellky. Nyní můžeme směle vyrazit na Letní expedici.

Dovolte mi proto shrnout několik důležitých informací k ní:

V sobotu 30. června se potkáme v 16:00 v Lužánkách na kontrolním shromáždění. Starší i mladší si sem donesou sbalený a označený kufr. Starší povinně i batohy a proběhne kontrola nejdůležitějších věcí. Mladší si sem batohy nosit nemusí (ale na LEX by ho měly mít kvůli pochodům).

Důležité dokumenty:
Na Letní expedici budou děti potřebovat několik důležitých dokumentů:

1) Potvrzení bezinfekčnosti vyplňuje jej rodič, jako datum vyplnění prosím napište den odjezdu (starší 1. 7. , mladší 8. 7.).

2) Potvrzení od lékaře má platnost 1 rok, zpravidla jej vyžadují školy pro účast na školách v přírodě a lyžařských kurzech. Pokud máte doma platný, můžete ho použít. Tato potvrzení po skončení tábora vracíme, takže jej můžete dále použít (např. na Zimní expedici, lyžák atd.)

3) Doplňující dotazník je letošní novinka, kterou už snad příští rok nebudeme potřebovat. Je to dokument, který vyplňuje rodič a měl by nám usnadnit připadnou komunikaci s lékařem. Podle zákona č. 372/2011 Sb. by měl nově s každým ošetřením dítěte lékařem souhlasit rodič. Proto jsme letos zavedli tento dokument. Jeho vyplnění se může zdát složité. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, můžeme jej vyplnit společně na kontrolním shromáždění.

Všechny tyto dokumenty společně s kartičkou pojišťovny a užívanými léky (s předepsaným dávkováním) odevzdejte prosím vedoucímu oddílu na srazu v podepsané obálce. Pro mladší bude na srazu pověřená osoba, která si tyto obálky převezme.

Všechny zmíněné dokumenty a kompletní informace
naleznete na (stačí kliknout na odkaz):
http://www.zeeska.cz/60-letni-expedice-chotciny