RESET 2015 – fotky z akce

Republikové setkání pionýrských oddílů

I náš oddíl se zúčastnil oslavy 25. výročí založení Pionýra. Na akci jsme odjížděli bez představy, jak celý víkend proběhne a zda se nám bude akce líbit. Naše výprava sice narazila hned na začátku na drobný problém s píchlým kolem, ale naštěstí jsme se po 6,5 hodinách cesty dostaly až na místo a oslavili to půlnočním gulášem. Od té doby šlo vše skvěle. Počasí nám přálo a my si tak mohli během soboty vyzkoušet různé aktivity jako skákací boty, bojovou arénu s nafukovacími kladivy, malování na obličeje, koupání, výrobu placek a mnoho dalších. Také jsme neodolali a vydali se na menší procházku po Praze, při které jsme navštívili areál pražského hradu, Karlův most, staroměstské náměstí a Václavák. Závěrem sobotního večera bylo vystoupení kapely Kašpárek v rohlíku, který rozhýbal jak děti tak i dospělé.

V neděli jsme se sešli na společném nástupu, a jelikož se nám líbí nástupy ve vedru, vrhli jsme se rovnou na další a to PTO nástup. Po těchto chvílích na úmorném sluníčko bylo prostě nutné se jít vykoupat a tak jsme zamířili na koupaliště za plotem a stejně jako v sobotu si zablbli ve vodě.
Cesta nazpět do Brna proběhla naprosto v pořádku a tak jsme se vrátili všichni zpět domů s dobrou náladou a trošku opálení. Myslím, že všichni jsme si užili akci v dobré náladě a domů jsme se vraceli pozitivně naladění.