Oddílová výprava Dolní Bečva

I přes větší vzdálenost a nepříznivou předpověď počasí se nám oddílová výprava vydařila. Při cestě na základnu měl náš vlak značné zpoždění, další vlaky však počkaly, takže cesta proběhla bez problémů. Na místo jsme dorazili o trochu později, takže jsme hned začali připravovat večeři – hotdogy se zeleninovým salátem. Po večeři jsme zahráli pár her a šli jsme spát.

V sobotu bylo až na pár přeháněk hezky, výlet jsme však pro jistotu stejně vynechali. Společně jsme vařili, hráli triangl, fotbálek, lakros, házeli si talířem a mnoho dalšího. Pod vedením Martina jsme soupeřili na překážkové dráze na kole, koloběžce a v běhu a pokud zrovna poprchalo hráli jsme společně karetní hru BANG! Na oběd byly smažené těstoviny s vajíčky a zapečeným sýrem á la Šimon. Po obědě jsme si, i přes několik padajících kapek, opět začutali s míčem a zahráli odlehčenou verzi ufobalu.

Poslední den jsme pokračovali v programu až do poledne, pak jsme se najedli, uklidili a vyrazili do Brna. Jsem si jist že akce se všem zúčastněným líbila, a těším se, že uvidíme na Letní expedici.
Účastníci: Filip, Šimon, Michal, Iva, Peťa K., Peťa V., Drak, Martin V, Tom, Bára, Velbloud

Filip