Minimová výprava s Vlečkou

1. den

Sraz byl v 16:00 v Kr. poli. Přespávali jsme ve střední škole, která předtím byla zámkem. Když jsme přijeli, hráli jsme hru Timeline. Spát jsme šli o půl jedenácté.

 

2. den

Budíček byl v 7:00 a aby jsme se probrali, šli jsme si zahrát hru (několik míčových her na postřeh). Jakmile jsme hru dohráli, šli jsme na snídani – měli jsme buchty z domu. Po snídani jsme si sbalili do krosen sváču a nějaké další věci a šli jsme na autobus, který nás zavezl do Veverské Bítýšky. Pak jsme čekali na druhý oddíl (spolu s ním jsme sbírali v rámci Vlečky stejnou trasu, předtím jsme ještě provedli drobný výzkum o znalosti hantecu). Když přišel druhý oddíl, šli jsme sbírat odpadky – našli jsme dvě pneumatiky, 1 patník a dva kýble. Nasbírali jsme přes 6 pytlů. Pak jsme šli zpátky k autobusu. Cestou jsme se potkali s dalšími oddíly, a to se Severkou, Stezkou a s Phoenixem. Pak jsme šli na zastávku, kde jsme si dali sváču a jeli jsme zpátky do Kuřimi.

 

3. Den

Dneska jsme se probudili po 8. hodině. Vstali jsme a šli jsme snídat. Na snídani jsme měli rohlíky s marmeládou. Po snídani jsme si plnili minima, pak jsme šli na chvilku ven (zahráli jsme si fotbálek a lovili mamuta (flusačkama)), pak jsme šli dovnitř a dali jsme si oběd. Na oběd jsme měli čínskou polívku, byla moc dobrá. Po obědě jsme si začali balit věci. Po tom jak jsme se sbalili a uklidili, šli jsme na kofolu a pak na vlak.

Všem se nám tu moc líbilo.

Anička Š.