Ledová Praha (29.-31.1.2010) – přihláška

Pro děti, které se v období pololetních prázdnin
(29. – 31. ledna 2010) chtějí pobavit
a také si rozšířit své vědomosti o pražských kulturních památkách, je tady Ledová Praha.
Díky množství spolupracujících institucí nabízí Ledová Praha možnost prožít tři dny v hlavním městě a poznávat jeho historii, památky, navštěvovat muzea i nejrůznější turistické atrakce s výrazně nižšími finančními náklady než je v Praze obvyklé a to díky výhodné mimořádné třídenní jízdence na MHD za 60,- ,výhodné ceně za 2 noci ubytování se stále zajištěným čajem za 180,-a výrazné slevě vstupného. Po úspěšném prožití Ledové Prahy v loňském roce ,rozhodli jsme se zúčastnit se i letos a navštívit také další místa kam jsme se vloni pro nedostatek času a peněz nedostali.

Pro velký počet účastníků z celé republiky(který je rok od roku větší)je důležité se včas přihlásit a rezervovat si potřebný počet míst k ubytování a mimořádné jízdenky MHD.Proto je opravdu nutné se závazně přihlásit již nyní a zaplatit zálohu na ubytování a jízdenku MHD v ceně 240,- (180,-ubytování 2 noci,60,- třídenní jízdenka na MHD Praha).V případě onemocnění před akcí a nebo jiného důvodu neúčasti tato záloha bohužel propadá , poněvadž se hradí předem na účet pořádající společnosti a služby jsou tak zajištěny a není možno je tedy vracet.

Závazná přihláška, podle které bude stanoven počet objednávaných míst a přizpůsoben program je platná pouze s vloženou zálohou. Po odevzdání vyplněné závazné přihlášky a zálohy,obdrží účastník potvrzení o zaplacení. Přihlášku je třeba odevzdat do 30.11.2009. Zálohu podávají i vedoucí a instruktoři.

Podrobné pokyny a také cenu celé akce (tedy další peníze na dopravu, stravu,vstupy do muzeí apod.) obdrží přihlášení účastníci včas, nejpozději 14 dní před akcí na uvedený e-mail a na schůzce. Vlastní program v Praze bude mít každý oddíl zvlášť.

Závaznou přihlášku naleznete v přiloženém dokumetu!

Organizátorem logistického zajištění za Zeměpisnou společnost je:
Vítek Havel, mobil 737559442.
Na tomto čísle zodpovím veškeré případné dotazy.

Přílohy: