Jarní pochod – článek a fotky

1.den:

Sraz jsme měli na hlavním nádraží, odtud jsme jeli dlouhou cestu vlakem do Lipníku nad Bečvou. Ubytovali jsme se v SVČ a naobědvali, po krátkém poledňáku jsme šli na prohlídku města, viděli jsme židovský hřbitov a kostel. Potom jsme si na hřišti zahráli slepý fotbal, ale bylo to moc náročné, tak jsme si dali turnaj ve fotbale. Po večeři jsme šli malovat vajíčka, navzájem podobizny členů oddílu. Pak už jen zpívání a večerka.

 

2.den:

V sobotu ráno jsme k budíčku dostali šifru formou morseovky, v které bylo, že se máme zabalit na výlet na hrad Hefštýn. Po snídani jsme si udělali pomazánku na oběd a vyrazili na hrad. Na hradě jsme si udělali výzkum a naobědvali se. PO cestě z hradu jsme zahráli slepecké závody a nasbírali pruty na mrskačky. Po návratu jsme šli barvit abstraktní vajíčka a plést mrskačky. Po večeři byla hra na poznávání předmětů pomocí nohou, oblíbené sardele a vylepšené městečko Palermo. Večerka

 

3.den:

Po budíčku jsme se hned začali balit a po snídani jsme vyrazili na vlak, který nás odvezl do městečka Hranice na Moravě. Odtud jsme šli směrem na propast, po cestě jsme se zastavili u lázní a koupili si teplé lázeňské oplatky. U propasti jsme se naobědvali, prohlédli si ji a šli do Hranice do školy, kde už čekal zbytek ZS. Dali jsme si večeři a pak následovala celozéesková hra Farmář hledá ženu. Ve skupinkách, každá měla potenciální ženu, chodili po městě a sbírali ingredience na pomazánku. Ta pomazánka, která chutnala farmáři nejvíce, vyhrála. Potom byla příprava na večerku.

 

4. den:

Vzbudili jsme se tím, že kluci začali mrskat holky. Až nás přestal bolet zadek, následovala snídaně. Potom bylo hodnocení vajíček, zatiší z vajíček a mrskaček. Pak jsme se zabalili a šli ven do parku dát si vajíčkovou pomazánku. Pak jsme už šli na vlak, který nás zavezl do Brna, kde už čekali naši rodiče.