Jarní pochod

JARNÍ POCHOD

(18. 4.- 21. 4. 2019)

O velikonočních prázdninách se chystá velká expedice! Majestátná hora K2 není snadný cíl, my se jí ale nebojíme! V průběhu čtyř dnů nás čeká program plný dobrodružství, zážitkových her a pro některé starší odvážlivce i možnost sáhnout si na dno svých schopností.

Letošní Jarní pochod se bude od předchozích značně lišit. Předně vyrazí všechny oddíly společně, část programu bude ale rozdělená na mladší a starší. Ti méně zkušení budou ubytovaní v teple v tělocvičně, kdežto ostřílené zeesáky (od 11 let či mladší po domluvě s oddílovým vedoucím) čeká spaní ve stanech. Druhou změnou je čas, letos se budeme vracet již v neděli. A oblastí jež budeme prozkoumávat jsou Žďárské vrchy.

 

Sraz: čtvrtek 18.4., 13:15 u pošty na Hlavním nádraží

Návrat: neděle 21.4., 15:15 u pošty na Hlavním nádraží

Cena: 400,- Kč (doprava, ubytování, vstupné)

Na sebe: kroj ZS (zelená košile, šátek), teplé oblečení, pevná obuv

S sebou: spacák, karimatka, uzlovačka, ešus, lžička, čelovka, nůž, přezuvky, blok, deník, minima, psací potřeby, pláštěnka, šátek, sirky, věci jako obvykle na výpravu, starší teplé oblečení (budou spát venku ve stanech)

Jídlo: 1,5 l vody – starší 2x 1,5 lahev (druhá láhev stačí prázdná), ½ chleba, tavený sýr 1 balení,  tuňák/paštika, cibule, česnek, 6x svačina (oplatek, ovoce, …), 2 kusy zeleniny (ke chlebu), 1 pytlík ovesné kaše, večeře z domu- pouze mladší, buchty na snídani, starší: syrová vejce – kolik kdo sní + 1 navíc

 

Vedoucí akce: Majda Mitáčková, majda@zeeska.cz, 737677782

nebo Báru Klimentovou, bara@zeeska.cz, 605380206