Jarní pochod

Sešli jsme se ve čtvrtek večer a jeli s větším spoždením do Troubelic. Ubytovali jsme se na základní škole, zahráli míčové hry a šli spát.

V pátek jsme po snídani vyrazili ny výlet směr kopec Bradlo, na cestě jsme hráli škatulata, starali se o vajíčkové kamarády a hráli na kohouty. Opekli jsme si špekáčky na oběd a vydrápali se na vyhlídku Bradlo. Na cestě zpátky jsme navštívili tešnový sad, kde jsme udělali spoustu fotek. Po večeři jsme barvili vajíčka a upekli mazanec na další den. 

V sobotu jsme hned po snídani šli na vlak a jeli do Uničova, tam jsme se podívali na velikonoční trhy a šli na prohlídku do muzea vězeňství. Potom jsme vyrazili k Medlovu na cestě jsme si udělali oběd a natáčeli naše vesmírné video do celoroční hry. Po návratu do školy jsme pletli mrskačky, točili další scény a psali si deníky a šli unavení spát.

V neděi jsme se komplet zabalili, nasnídali a vyrazili na cestu do Mohelnice. Přiblížili jsme se autem do Úsova a šli s batohama do Moravičan, protože jsme byli moc šikovní zvládli jsme jít pěšky až do Mohlenice, kde jsme s dali ledňáčky a šli za ostatníma zéesákama. Večer proběhla soutež hledá se talent, rozdělili jsme se na skupinky v kterých jsme si nacvičili velikonoční scénky.

Pondělí ráno nás kluci vzbudili prvním kolem mrskání. Potom jsme se nasnídali  a následovalo druhé kole, v kterém kluci měli ocásky a když mu holka vzala ocásek mohla mrskat ona. Po mrskání jsme se začali balit, proběhlo hodnocení nejhezčích vajíček a mrskaček. Potom vyhlášení talentové soutěže a hodnocení vajíček s mrskačkami. Poté jsme se dobalili a vyrazili na vlak, po cestě jsme si dali tradičně vajíčkovou pomazánku a jeli domů.